emj10 napisał(a):

Po co lamentować? Trzeba się cieszyć, że pzpnowska ferajna będzie dziś miała ciężką noc przed sobą
|
A to PZPN kładł murawę? Oni stadion wybudowali?
Przeginasz trochę z tą legitymacja partyjną...
To są - wiadomo... Ale obiektem nie zarządzają.
EDIT: Swoją drogą - ciekawe kto za to odpowiada? Znaczy: w sensie cywilno - prawnym wiadomo, że nikt. W końcu to Polska. Ale kto odwalił taki numer z murawą?