Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7854
Stary 16.10.2012, 21:17
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Po co lamentować? Trzeba się cieszyć, że pzpnowska ferajna będzie dziś miała ciężką noc przed sobą
A to PZPN kładł murawę? Oni stadion wybudowali?
Przeginasz trochę z tą legitymacja partyjną...

To są - wiadomo... Ale obiektem nie zarządzają.

EDIT: Swoją drogą - ciekawe kto za to odpowiada? Znaczy: w sensie cywilno - prawnym wiadomo, że nikt. W końcu to Polska. Ale kto odwalił taki numer z murawą?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2012 o godz. 21:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując