Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26349
Stary 16.10.2012, 21:14
ponawiam pytanie...
które miasteczko na północ od Wawy jest najładniejsze... najlepsze do zamieszkania. Jakieś nowe strzeżone nowe osiedla, dobre drogi, jakaś ładna starówka?
Marki? Wołomin? Mińsk Maz.? Legionowo?
Odpowiedz cytując