Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7848
Stary 16.10.2012, 20:47
vabanq napisał(a):Wyświetl post
hahaha paranoja i tyle w temacie, stadion za taka kase a zarzadcy i organizatorzy to zwykle pajace.
Gratulacje!



wiecie co jest ciekawe?
że trener Fornalik i trener Angoli - chcieli grać PRZY OTWARTYM DACHU!!!

Też rzucam mięsem na pzpn czy organizatorów ale...
oni zrobili to co chcieli trenerzy zespołów tak?

dobrze rozumiem?
Odpowiedz cytując