vabanq napisał(a):

hahaha paranoja i tyle w temacie, stadion za taka kase a zarzadcy i organizatorzy to zwykle pajace.
Gratulacje!
|
wiecie co jest ciekawe?
że trener Fornalik i trener Angoli - chcieli grać PRZY OTWARTYM DACHU!!!
Też rzucam mięsem na pzpn czy organizatorów ale...
oni zrobili to co chcieli trenerzy zespołów tak?
dobrze rozumiem?