Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7819
Stary 16.10.2012, 16:49
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Podali gdzies oficjalnie ile bylo ludzi we Wroclawiu na Brazylia-Japonia?
Wg interii ok 30tyś
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...wiu,nId,642417
Ten brazylijczyk Paulinho to ten sam co kopał w ŁKSie ?
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 16.10.2012 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując