Z założenia temat ma nas właśnie odciągnąć od piłki nożnej

taka mała odskocznia. Oczywiście ja nikomu nie zabraniam układania zagadek pod kątem piłkarskim, sam z tego często korzystam, ale uważam, że jako wymóg to nie przejdzie.
Nie zmuszajmy przez regulamin do takich rzeczy

jeżeli ktoś ma ciekawą zagadkę a nie związaną z piłką nożną, to co wtedy?
Przemyślałem to i pomysł co do ilości pytań, jak najbardziej na tak im więcej pytań tym lepiej. ( Dałem się przekonać) nie wiem jak reszta.
P.S mam nadzieję, że w jakimś stopniu przyciągniemy tu tych starych stałych bywalców ( oni wiedzą o kogo chodzi), którzy nas niestety opuścili.
Uporządkujmy więc co mamy, wybrałem najbardziej konkretne rzeczy, proszę o ocenę i jakieś uwagi/komentarze/ sugestię.
1. Czas na zadanie zagadki 24 godziny.
2. Nie oddajmy zagadek. Zgadłeś - zadajesz.
3. Pierwsza podpowiedź - wedle oceny zadającego,jednak nie później niż 12-15 godzin od zadania zagadki. (Nie chodzi by komuś narzucać czas dania podpowiedzi, bo wiadomo nie każdy wtedy może skorzystać z komputera, czas orientacyjny)
4. Pytania do zagadki minimum 3.
5. Unikamy zagadek ze zdjęciami ( podpowiedzią może być zdjęcie, lecz nie odpowiedź a jako wskazówka!)
Co dalej?