Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19659
Stary 16.10.2012, 15:34
cos w temacie:

Projekt ustawy węglowodorowej w listopadzie, założenia już są -
podatek od wartości wydobytego surowca 5% dla gazu i 10% dla ropy naftowej, podatek węglowodorowy w wysokości 25% od nadwyżki przychodów nad wydatkami. Powołany zostanie Narodowy Operator Kopalin Energetycznych. Zyski NOKE trafią do budżetu i Węglowodorowego Funduszu Pokoleń.