Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline
#
19657
16.10.2012, 13:25
Może Drozd matematyku jeszcze policzysz liczbę złóż konwencjonalnych gazu w Polsce. Wszak eksperci, PGNiG, czy literatura muszą się mylić
Jakbyś nie wiedział z nową ustawą ma powstać Narodowy Operator Kopalin Energetycznych.
Powód: Znikająca grafika
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.10.2012 o godz. 13:36.
emj10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emj10
Znajdź inne posty napisane przez emj10