<Crasch> napisał(a):

|
Czasami sobie myślę że jak w 40 milionowym kraju, w elicie graja takie miernoty, gdzie widać że to talentu nie ma. Gdzie są ci co na podwórkach z palcem w dupie mijali wszystkich?
|
Jednego np. wąchają psy bo kopanie zamienił na bieganie. Biała gwiazda w sercu została.
Inny wolał ciupać w 3 cytryny 200m od stadionu, zamiast błyszczeć na nim. A teraz ciupie w Garbarni.
Takie życie.