Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19653
Stary 16.10.2012, 12:12
Na tą głupotę musi być poświęcony już kolejny komentarz, bo ktoś wejdzie sobie na to otwarte forum i pomyśli, że jest tak jak napisałeś.

Głupota Drozda
Cytat:
Co Polsce przeszkadza stworzyć nowe ministerstwo bezpieczeństwa energetycznego i na własną rękę zająć się wydobyciem własnego gazu?
Napiszę to w formie pytań i odpowiedzi, bo wtedy może zrozumiesz.

Polska wydobywa gaz konwencjonalny? Tak wydobywa.
W jakich ilościach wydobywa Polska gaz konwencjonalny? W ostatnim roku było to 4,5 mld m3.
Jakie jest w Polsce zapotrzebowania roczne na gaz? Ok. 15 mld m3 (do końca dekady może dojść w okolice 17-18 mld m3).
Jakie są zasoby gazu konwencjonalnego w Polsce? Z ostatnich danych jest to w okolicach 150 mld m3.
Na ile lat starczyłby krajowy gaz konwencjonalny (odkryte zasoby) gdybyśmy chcieli pokryć pełne zapotrzebowanie na gaz zasobami krajowymi? Wystarczyłoby na jakieś 9 lat do roku 2021.

Czy chcesz coś sprostować?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.10.2012 o godz. 12:15.