Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19652
Stary 16.10.2012, 11:43
Propagandę sieje szczególnie twoja osoba tworząc jakieś obliczenia z wikipedii, które są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Przecież jesteś tak oporny, że nie doszło ani to, że czym innym jest cena na rynku wewnętrznym, gdzie w Rosji, czy w USA na rynku wewnętrznym płacą te 50-100$, a czym innym cena dla dostawców zewnętrznych szczególnie mając na uwadze technologię LNG i koszty jej zastosowania. Apraho sam się wsypał podając to, że 10-30% stanowi koszt zakupu surowca w całości kosztu użycia gazu LNG, ale dalej jesteś oporny i podajesz swoje wzięte z sufitu obliczenia.

Jakbyś miał trochę więcej niż tych kilka klas to byś potrafił przeczytać i zrozumieć kto rozmowę sprowadził na manowce używają słów "kur wa" etc.

Edit: Mędrku, czemu mimo tego, że wydobycie w Polsce gazu kosztuje ok. 90$ to nie kosztuje on właśnie tyle, a kilka razy tyle nawet z własnych źródeł? W googlu tego nie znajdziesz, więc nie musisz szukać przed udzieleniem odpowiedzi.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.10.2012 o godz. 11:55.