Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 16.10.2012, 10:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Potok na Prezesa!
Mój znajomy który działa w ŁPZPN twierdzi, że to właśnie Potok ma największe szanse na wygraną... ano zobaczymy. Niech B idzie w p.zdu. Wydaje się z zewnątrz, że jego obecność w Wiśle to nie jest żadna wartość dodana więc z nim czy bez niego co za różnica...
Odpowiedz cytując