Dariook napisał(a):

Mój znajomy który działa w ŁPZPN twierdzi, że to właśnie Potok ma największe szanse na wygraną... ano zobaczymy. Niech B idzie w p.zdu. Wydaje się z zewnątrz, że jego obecność w Wiśle to nie jest żadna wartość dodana więc z nim czy bez niego co za różnica...