Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19855
Stary 16.10.2012, 10:19
hunter napisał(a):Wyświetl post
Aha. Czyli wychodzisz z założenia, że przelewy nie wychodziły, bo komuś się nie chciało ich klepać, a nie dlatego że nie było na nie kasy?

Rozumiem ponadto, że prezes klubu nie ma absolutnie nic wspólnego z pilnowaniem kasy i nadzorem nad wykonaniem budżetu?

Naprawdę za chwilę się dowiem, że przecież BB i SV to tak naprawdę nie mogli nic zrobić, mieli związane ręce, a klubem kierowały tajemnicze siły, których nikt nigdy na własne oczy na klubowych korytarzach nie widział.
Czy było czy nie było kasy, nie wiem.
Początek poprzedniego sezonu to nasze nieudane kwalifikacje do LM i początek nagonki na RM, BB i SV.

A jeśli pytasz kto w Wiśle (czyli Telefonice) pilnuje kasy i klepie przelewy to wyznam Ci w sekrecie, że ani prezes Wisły, anie dyrektor sportowy. Ta osoba siedzi raczej w biurach Telefoniki
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując