hunter napisał(a):

Aha. Czyli wychodzisz z założenia, że przelewy nie wychodziły, bo komuś się nie chciało ich klepać, a nie dlatego że nie było na nie kasy?
Rozumiem ponadto, że prezes klubu nie ma absolutnie nic wspólnego z pilnowaniem kasy i nadzorem nad wykonaniem budżetu?
Naprawdę za chwilę się dowiem, że przecież BB i SV to tak naprawdę nie mogli nic zrobić, mieli związane ręce, a klubem kierowały tajemnicze siły, których nikt nigdy na własne oczy na klubowych korytarzach nie widział.
|
Czy było czy nie było kasy, nie wiem.
Początek poprzedniego sezonu to nasze nieudane kwalifikacje do LM i początek nagonki na RM, BB i SV.
A jeśli pytasz kto w Wiśle (czyli Telefonice) pilnuje kasy i klepie przelewy to wyznam Ci w sekrecie, że ani prezes Wisły, anie dyrektor sportowy. Ta osoba siedzi raczej w biurach Telefoniki