Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19852
Stary 16.10.2012, 09:52
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Spotkalem wczoraj w Baroqu na rynku Bunoze, Tsvetana, Quioto i Jaliensa, chwile mialem okazje z nimi pogadac..

Tak jak narzekalem na Jaliensa tak moge wszystko wypluc... gosc praktycznie odkad przyszedl nie dostawal pensji, za 15 mscy zaoferowano mu w koncu rekompensate w postaci.... 3 mscy ku***... I mowil ze dziwi sie skad te pretensje wszystkich do jego osoby i o ten kontrakt. Mowil ze druzyna miala wysokie ambicje, chcieli grac o Lige Mistrzow, wiec sportowo ciekawa sprawa, a ze dostal wysoki kontrat - wzial to co mu zaoferowano, i mimo ze przez 15 mscy kasy nie dostawal, to ani raz nie poszedl do mediow, i mimo ze naskoczono na niego po tym jak nie chcial sie zgodzic na kolejne opznienie, to dalej mimo wszystko nie latal do mediow jak inni pilkarze.

Dochodzily mnie sluchy o podobnych akacjach w klubie... ale nie spodziewalem sie ze jaja sie juz zaczely na poczatku poprzedniego sezonu... co jak co ale to mnie Kew mocno zaskoczyl.

Oczywiscie z Probierzem krotko mowiac nie bylo sensu ciagnac, powiedzieli to co bylo juz w mediach, ze na treningach caly czas dzida do przodu, zero grania pilka, a do tego zjeba co chwile i chujowe zachowanie.. A jesli chodzi o Kazia i Kulawia, to oni nie widza zadnej roznicy, ta sama mysl trenerska, bardzo podobne treningi i maja nadzieje ze to przyniesie efekty bo im zajebiscie glupio i nie dziwia sie kibica... to chyba na tyle..
Ups... No to paru osobom posypała się wizja świętości i genialności duetu BB & SV, którzy prowadzili klub w sposób perfekcyjny i zostawili budżet w idealnym stanie, który do ruiny doprowadził JB.
Powód: bold
Ostatnio edytowane przez hunter : 16.10.2012 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując