Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
26343
16.10.2012, 09:40
Natkan
napisał(a):
http://www.se.pl/multimedia/galeria/...list_container
powie mi ktoś czemu nie ujeżdza pryczy więziennej tylko konie "swoją pasje"
Nie do wiary dla mnie
tragedia co się w tym kraju dzieje
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen