Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60470
Stary 16.10.2012, 09:15
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Ty naprawdę nic nie skumałeś .. ! NIC.
a przede wszystkim jakie składy porównywałem .....
Czytaj powoli:
wiosna 2011 ( czyli ten który zdobył mistrzostwo) i
jesień 2011 /początek wiosny 2012( ten który przestał grać ...).
po co tu więc piszesz o Małeckim, Kirmie, Pailiciu, ...
Mistrzostwo zdobywali przed dwie rundy - to po pierwsze. Drużynę rozlicza się na poziomie sezonu, a my wtedy mieliśmy drużynę właśnie. Tak gdzieś do Apoelu.

Po drugie - pomijasz znaczenie trenera oraz kontuzje które miały miejsce w końcowym okresie Maaskanta. To wtedy z konieczności zaczęli grać Czekaj, Brud czy Garguła, z oczywistym wpływem na poziom. Do tego zawieszenie Patryka, spadek formy Kirma i kontuzja Sobolewskiego. Przestaliśmy regularnie ciułać punkty, ale gra jeszcze jakoś wyglądała.
Bednarz zdemoralizował skład (Twoja teoria n.t. motywacji ma się niestety nijak do faktów) i zamiast trenera dał Probierza. Efekt był aż nadto widoczny na koniec poprzedniego sezonu, kiedy jeszcze nie mieliśmy problemów z przygotowaniem fizycznym.

Skład którym zdobyliśmy mistrzostwo był zdecydowanie różny od tego, który mamy teraz. Wtedy zawodnicy tacy jak Garguła czy Czekaj nie mogli nawet marzyć o zbliżeniu się do jedenastki (pomijając kontuzje).

P.S. Co do Cikosa - nie nadawał się do tamtej Wisły, tak jak Bunoza. W obecnej, broniącej się przed spadkiem - to już inna historia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2012 o godz. 18:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując