Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60469
Stary 16.10.2012, 08:41
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Co do Boukhariego się nie zgodzę. ....
Tak to prawda co piszesz o Bukharim ; umiejętności i wpływ na szatnie "na plus". Ten "spirit" drużyny to było coś naprawdę ważnego i tego chyba zabrakło w sezonie 2011/12. Pierwsze niepowodzenia rozwaliły drużynę totalnie ....
Wracając do Bukhariego: nie był podstawowym graczem Wisły a kilka dobrych meczów i pozytywny wpływ na atmosferę w drużynie to było dla Maskanta i Valcxa widocznie mało. Zatrudniono innych. A Buhkhari .....raczej nie zawojował boisk Europy.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując