|
Senior Member
Offline
|
#1939

16.10.2012, 01:06
|
dulli78 napisał(a): 
|
Basałaj postawił wszytko na jedną kartę czyli LM, no i niemal pozostawił za sobą "spaloną ziemię" czego część forumowiczów nie przyjmuje do wiadomości. My po prostu z przyczyn finansowych MUSIMY pozbyć się najlepiej zarabiających graczy. Pensje po 300 - 400 tys. euro rocznie przerastają obecnie nasze możliwości, drużyna jest przepłacona i wydaje mi się, że poprzedni prezes miał tego pełną świadomość.
|
Jak Ty nic nie rozumiesz. Po pierwsze LM to plan Cupiała.
Po drugie finanse to decyzje również wyłącznie Cupiała.
Po trzecie teza o tym, że budżet był oparty o LM to bajka w którą wierzą tylko ci co tylko czekali na usunięcie obcokrajowców z Wisły.
Prawda jest prozaiczna, po udanym sezonie, ale braku awansu do LM właściciel postanowił nie inwestować, a winę za to zrzucić na tych co mieli sukces (S.V. i R.M) zarówno sportowy (MP i najlepszy wynik w europejskich pucharach od 9 lat), jak i finansowy (prosty rachunek, zysk z MP , kw. do LM i i LE, oraz sprzedaży np. Pawła Brożka to więcej niż 3 transfery /Melikson, Genkow, Jovanović/ oraz pensje piłkarzy), tyle że niektórzy wolą słuchać bajek o złym obcym, a teraz nie mogą uwierzyć, że ta "polska Wisła" Bednarza to też mrzonka.
|
|