|
Ten wywiad to jakis fake ,cos oderwanego od normalnosci..
czytajac go mam wraznie ze Bednarz jest dyrektorem ale jakiegos innego klubu,nic sie do siebie nie klei
najgorsze ze nie poczuwa sie do niczego i dalej wmawia ciagle jak katarynka"druzyna ma potencjał"
..Piast Gliwice tez go ma,i co z tego ?
|