Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 15.10.2012, 23:07
Ten wywiad to jakis fake ,cos oderwanego od normalnosci..

czytajac go mam wraznie ze Bednarz jest dyrektorem ale jakiegos innego klubu,nic sie do siebie nie klei

najgorsze ze nie poczuwa sie do niczego i dalej wmawia ciagle jak katarynka"druzyna ma potencjał"

..Piast Gliwice tez go ma,i co z tego ?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując