wolfy napisał(a):

|
Kirm (marne 9 goli), Małecki (ledwo 7), Paweł Brożek (6 goli)..
|
Dokładnie ich brakuje i to z takiej dyspozycji jaką mieli w ówczesnym sezonie(choć Paweł Brożek nie grał już wiosną to na MP miał wpływ grą na jesieni), zwłaszcza przywództwa na boisku Patryka, tak było. Był też trener który potrafił zbudować jedność drużyny i .. nie było dyr. sp. który tylko psuje atmosferę w klubie, a merytorycznych transferów nie przeprowadza..
W.S napisał(a):

|
Przypomnij ile pieniędzy na transfery miał Bednarz a ile Vacklx? Oceniasz ich tak jakby mieli te same fundusze i te same warunki pracy
|
Oceniam Bednarza na bazie obu podejść do Wisły, gdy kasę miał, np. te 750 czy 700 tyś. na wydanie to nie kupił jak Valckx Meliksona który kosztował 600 tyś. euro, a "legendarnego już" Jirsaka który przez 5 lat przy wielu różnych trenerach , nie zdołał sie przebić nawet do podstawowego składu ..na bazie dwóch podejść Bednarz miał wystarczająco dużo czasu aby czymś pozytywnym się wykazać, a tu gołe nic. Dla porównani Stan miał tylko 2 okienka, a nie jak J.B. w sumie już parę lat.