wolfy napisał(a):

Kirm (marne 9 goli), Małecki (ledwo 7), Paweł Brożek (6 goli).
Mógłbym napisać o Pajliciu*, Cikosu, Sivakowie (!!), Boukharim, ale na Ciebie zwyczajnie szkoda czasu. Pewnych rzeczy nie przyjmujesz do wiadomości.
|
Ty naprawdę nic nie skumałeś .. ! NIC.
a przede wszystkim jakie składy porównywałem .....
Czytaj powoli:
wiosna 2011 ( czyli ten który zdobył mistrzostwo) i
jesień 2011 /początek wiosny 2012( ten który przestał grać ...).
po co tu więc piszesz o Małeckim, Kirmie, Pailiciu, ...
Sivakov rzeczywiście był naszym podstawowym graczem ... na ławce.
Co do Cikosa ... byłem jednym z niewielu na forum który uważał że on się nadaje do Wisły .... przytoczyć ci opinie znafców z forum ?
Z tym Bukharim to sobie jaja robisz .... on decydował o obliczu Wisły

?
Paweł B grał na wiosnę 2011 roku ?