Wyświetl pojedynczy post
Kustyk
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 15.10.2012, 21:50
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=-dtP3DOlvEI

Mam pytanie , Eripe kibicuje komuś czy ma wyje*ane na to , bo teksty ma całkiem dobre .
eripe powiedzial ze kibicowal kiedys wisle ale dostal w....... od kibicow tej ze druzyny i przestal. troche dziwne ale nie wnikalem
Odpowiedz cytując