Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Kustyk
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1243
15.10.2012, 21:50
wislakbgc
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=-dtP3DOlvEI
Mam pytanie , Eripe kibicuje komuś czy ma wyje*ane na to , bo teksty ma całkiem dobre .
eripe powiedzial ze kibicowal kiedys wisle ale dostal w....... od kibicow tej ze druzyny i przestal. troche dziwne ale nie wnikalem
Kustyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kustyk
Znajdź inne posty napisane przez Kustyk