63.5 Kg napisał(a):

|
Dla mnie ten wywiad z Bednarzem to wyglada jak spowiedz na koniec...
|
Chyba tylko w takim znaczeniu, że wyprowadzą go w kaftanie.
Gość każe przeprowadzać pracownikom klubu wywiady ze sobą. Czy tylko u mnie - po jego wcześniejszej medialnej działalności - zapaliła się czerwona lampka?