Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60464
Stary 15.10.2012, 21:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Sorki, ale kto z decydujących o poziomie Wisły piłkarzy odszedł miedzy sezonem mistrzowskim a sezonem 2011/12 .
Kirm (marne 9 goli), Małecki (ledwo 7), Paweł Brożek (6 goli).
Mógłbym napisać o Pajliciu*, Cikosu, Sivakowie (!!), Boukharim, ale na Ciebie zwyczajnie szkoda czasu. Pewnych rzeczy nie przyjmujesz do wiadomości.

__________________________________________________ ___________________
* Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę, ale Frederiksen mnie złamał. Dragan, wróć!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.10.2012 o godz. 21:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując