Grantar napisał(a):

Sorki, ale kto z decydujących o poziomie Wisły piłkarzy odszedł miedzy sezonem mistrzowskim a sezonem 2011/12 .
|
Kirm (marne 9 goli), Małecki (ledwo 7), Paweł Brożek (6 goli).
Mógłbym napisać o Pajliciu*, Cikosu, Sivakowie (!!), Boukharim, ale na Ciebie zwyczajnie szkoda czasu. Pewnych rzeczy nie przyjmujesz do wiadomości.
__________________________________________________ ___________________
* Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę, ale Frederiksen mnie złamał. Dragan, wróć!