emj10 napisał(a):

Właśnie dlatego Niemcy, czy USA robią interesy z Rosją, a nie z Polską, bo w kontekście polityki energetycznej RACHUNEK EKONOMICZNY = POLITYKA. Ja to rozumiem, ale czy Ty to rozumiesz?
Nikt nie kupuje z USA gazu LNG, gdyż USA przez najbliższą dekadą będzie musiało jeszcze importować gaz.
|
Zalączałem ci juz linki które podaja że prognozuje sie że w nabliższych latach USA będzie eksporterem a nie importerem jak sugerujesz.
Obecnie importują tylko 15 % swojego zapotrzebowania z czego większosć w postaci skroplonej i..Daj Bóg żebyśmy my tylko 15% importowali