Nas, czyli PSL?
Przecież mówiłem o Samorządowym Komitecie Wyborczym w Wołominie, który nic ani z PSL, ani z PO, ani tym bardziej z PiS nie miał wspólnego. Ba, do ostatnich wyborów oprócz PSL nie było większego zagrożenia ze strony "partii centralnych". Zwykle o władzę walczyły 3-4 partie samorządowe będące z dala od centralnej polityki. Teraz to się zmieniło.