emj10 napisał(a):

|
Pisałem przecież do Apraho, bo co mnie obchodzą te żałosne obliczenia. Kupuj gaz za 120 dolców z USA z posłem PiS-u i przydupasem Sakiewiczem.
|
K...a nie lepiej podpisać umowę na 30 lat z Ruskimi po najwyższych w Europie cenach, jak niejaki Pawlak, którego jesteś przydupasem.