Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19630
Stary 15.10.2012, 18:57
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pisałem przecież do Apraho, bo co mnie obchodzą te żałosne obliczenia. Kupuj gaz za 120 dolców z USA z posłem PiS-u i przydupasem Sakiewiczem.
K...a nie lepiej podpisać umowę na 30 lat z Ruskimi po najwyższych w Europie cenach, jak niejaki Pawlak, którego jesteś przydupasem.