Grantar napisał(a):

|
Ja np nie wiem dlaczego Wisła gra źle ... i łysy mi nie wystarczy do wyjaśnienia
|
Większość tutaj twierdzi, że
jest jednym z powodów. Skład był słaby już wcześniej, a on go jeszcze zdemoralizował, dorzucił trzy własne ofiary losu i beznadziejnego trenera.
Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć dlaczego jest źle. To raczej działa w drugą stronę...
P.S. I nie pisz proszę, że ten sam skład zdobywał mistrzostwo - jest to nieprawda. Obrażasz w ten sposób inteligencję nas wszystkich.