Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60458
Stary 15.10.2012, 18:45
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Ja np nie wiem dlaczego Wisła gra źle ... i łysy mi nie wystarczy do wyjaśnienia
Większość tutaj twierdzi, że jest jednym z powodów. Skład był słaby już wcześniej, a on go jeszcze zdemoralizował, dorzucił trzy własne ofiary losu i beznadziejnego trenera.

Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć dlaczego jest źle. To raczej działa w drugą stronę...

P.S. I nie pisz proszę, że ten sam skład zdobywał mistrzostwo - jest to nieprawda. Obrażasz w ten sposób inteligencję nas wszystkich.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.10.2012 o godz. 18:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując