Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19626
Stary 15.10.2012, 17:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Bo wszędzie znajdą się zdrajcy którzy myślą o własnej dupie zamiast o swoich. No i Niemcy drogi szpeniu nie płacą Ruskim ponad 500$/1000m3.
płacą 400. niech płacą nawet 300. myslisz że glupi niemcy nie kpowaliby gazu ze stanow jakby im sie mialo to oplacic? koszt gazoportu wg informacji przez ciebie zamieszczonych to 500 mln dolarow. Niech Niemcy kupia 10 mld metrow gazu po te twoje 150$. Policz w ile czasu zwrocilby im sie gazoport. Dlaczego tego nie robia?