Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60453
Stary 15.10.2012, 15:53
wortski napisał(a):Wyświetl post
Miga napisał artykuł sponsorowany na polecenie swoich kolegów z TWSD, którzy od dawna wychwalają pod niebiosa Valckxa. Pokazanie Bednarza w złym świetle powoduje że ktoś kto nie zna prawdy i wierzy ślepo różnym manipulatorom stwierdzi, że Bednarz odpowiada za transfery zawodników z zagranicy zarabiających powyżej 300 tys. euro, którzy spowodowali, że Wisła jest w tym miejscu, gdzie jest.

Bednarz jest fatalny (każdy to powie), ale od niektórych ulubieńców forum jest tak lepszy. Dajmy na to transfer Jovanovicia - 650 tys. euro + wysokie zarobki, a gra wcale nie lepiej od darmowego i niezbyt dobrego Burligi. Coś bardzo podobnego do transferu sławnego i wielokrotnie wypominanego Jirsaka.

Dla mnie transfery Jaliensa, Lameya, Nuneza, Ilieva, Genkowa, czy Jovanovicia są bardzo nieudane. Tak samo jak Bednarzowe: Łobodziński, Garguła, Matusiak, czy Jirsak. W sensie te bardziej kosztowne.

Ale oczywiście Cupiał jest zły, bo znowu nie chciał dać kilku milionów euro na transfery, które w ostatnim okresie w zdecydowanej większości okazały się bardzo złe (era V&M&B). Cupiałowi się nie dziwię, że nie chce dawać na kolejne transfery. W końcu został wykorzystany przez Holendrów i Basałaja, a im wcześniej zaufał.

Bednarza przynajmniej jest stać na powiedzenie kilku słów. Basałaj, czy Valckx do tej pory niczego nie skomentowali i na 99% tego nie zrobią na temat bardzo wysokich transferów/zarobków.
Ale bzdury ..
Odpowiedz cytując