emj10 sorry ale walnalęś jakąs kwotę z sufitu a oskarżasz wszystkich że są niemerytoryczni.
Następny link -
http://forsal.pl/artykuly/606473,tan...skorzysta.html
Cytat:
Za kilka lat Europe zaleje fala taniego gazu z USA i Kanady, która mocno obniży ceny surowca - to nieuniknione....
Tymczasem eksperci szacują, że cena sprzedawanego za kilka lat w Europie północnoamerykańskiego LNG będzie wynosić niespełna 240 dol. za 1 tys. m sześc.
|
w Europie więc nie liczymy już kosztów transportu
Czemu nie ma jeszcze dużo LNG w Europie? . emj10 prosze cię- szpenia to jeszcze rozumiem że takie bzdury pisze . Pierwsze primo - zachód ma ceny z Gazpromu niższe niż Polska, secundo - nie są tak uzaleznieni od Rosji jak my - większośc państw ma zdywersyfikowane dostawy z półwyspu Arabskiego,Norwegi i Afryki Północnej , tercio- brakuje im terminali LNG które im w tej chwili nie są tak potrzebne żeby inwestowac w nie- ale poczekajmy jak ceny LNG spadną - co jak widac jest prognozowane