Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60452
Stary 15.10.2012, 15:30
Ajax napisał(a):Wyświetl post

Bardziej obstawiam, że w dobie gorszej koniunktury Boss chce nie dopłacać do interesu. Chce mieć klub który sam na siebie zarobi.
Taki był plan po przyjściu Cupiała - jeśli dobrze pamiętam to 5 lat inwestowania/pożyczania a potem klub już miał sam zarabiać na siebie.No ale nie zarabia
A co gorsza, wartość klubu ciągle maleje a dług ponoć się zwiększa.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując