Ajax napisał(a):

Bardziej obstawiam, że w dobie gorszej koniunktury Boss chce nie dopłacać do interesu. Chce mieć klub który sam na siebie zarobi.
|
Taki był plan po przyjściu Cupiała - jeśli dobrze pamiętam to 5 lat inwestowania/pożyczania a potem klub już miał sam zarabiać na siebie.No ale nie zarabia
A co gorsza, wartość klubu ciągle maleje a dług ponoć się zwiększa.