Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 15.10.2012, 15:23
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Za mocne! APOEL to też jego wina.

Zobacz na którym miejscu była w tabeli Wisła w momencie przyjścia Bednarza i powiedz mi czemu niby twierdzisz, że jakby on nie przyszedł to zrobilibyśmy lepszy wynik na koniec sezonu?
Oczywiście ze Apoel przesadzony.

A co do dowodu, będzie przez zaprzeczenie. Pytanie brzmi: Co dał nam takiego Jacek, co spowodowało że zrobiliśmy lepszy wynik niż byśmy zrobili bez niego?
Odpowiedz cytując