mr_kwolf napisał(a):

Za mocne! APOEL to też jego wina.
Zobacz na którym miejscu była w tabeli Wisła w momencie przyjścia Bednarza i powiedz mi czemu niby twierdzisz, że jakby on nie przyszedł to zrobilibyśmy lepszy wynik na koniec sezonu?
|
Oczywiście ze Apoel przesadzony.
A co do dowodu, będzie przez zaprzeczenie. Pytanie brzmi: Co dał nam takiego Jacek, co spowodowało że zrobiliśmy lepszy wynik niż byśmy zrobili bez niego?