Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60447
Stary 15.10.2012, 14:46
Bednarzowi nie chodzi o bilansowanie kosztów operacyjnych, on chce zbilansować koszty ogółem, uwzględniając też koszt obsługi długu u Cupiała. Niech klub będzie zabawką, która w bardziej krótszym niż dłuższym okresie da radę spłacić bossa, a potem to "możemy dalej istnieć". Istnieć na dnie ekstraklasy, albo jeszcze niżej. Taka decyzja Cupiała, znudzonego i zmęczonego zabawą Wisłą. Zabawą, bo prócz nagród w gablotach nie pozostawi po sobie nic trwałego, kompletnie nic.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując