|
Problemem nie jest, że ktoś w jakimś szmatławcu puszcza takie dane bez żadnego opisu, a to, że są one później cytowane na lewo i na prawo. Choćby "gaz rosyjski" stał się obecnie przez Sakiewicza tak zmitologizowany, że zapomina się o tym, że poza Polską (500$), Europą Zachodnią (400$), byłymi krajami ZSRR (200-300$) w samej Rosji prywatni przedsiębiorcy płacą za gaz od Gazpromu (50-100$).
|