Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1922
Stary 15.10.2012, 14:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pan Bednarz chyba postradał zmysły. Żyje chyba w jakimś świecie równoległym do istniejącego. Jest odpowiedzialny minimum w 50%, a moim zdaniem w 99% za sportowy wynik zespołu w poprzednim sezonie. Panie Bednarz - skończ Pan kłamać i udawać niewiniątka. Pan mówi tyle o tej prawdzie, a sam teraz kłamie, że odpowiedzialność za sytuację finansową ponoszą poprzednicy. Cóż... gdyby Wisła była wyżej w tabeli, gdyby grała o MP w poprzednim sezonie(a moim zdaniem mogła), to byśmy teraz inaczej rozmawiali i o kryzysie i o sytuacji kadrowo - finansowej.

Niestety, w tym klubie tolerowane są brednie, nawet największe, a klub daje na to przyzwolenie. Jeszcze jest to publikacja tak nierzetelna i tak subiektywna, że można zadać pytanie - ile razy jeszcze Pan Bednarz wyjdzie i nas okłamie?!
Za mocne! APOEL to też jego wina.

Wy tak na serio piszecie bo ja cały czas mam nadzieje, że to była ironia.

Zobacz na którym miejscu była w tabeli Wisła w momencie przyjścia Bednarza i powiedz mi czemu niby twierdzisz, że jakby on nie przyszedł to zrobilibyśmy lepszy wynik na koniec sezonu?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując