bonawentura napisał(a):

Pan Bednarz chyba postradał zmysły. Żyje chyba w jakimś świecie równoległym do istniejącego. Jest odpowiedzialny minimum w 50%, a moim zdaniem w 99% za sportowy wynik zespołu w poprzednim sezonie. Panie Bednarz - skończ Pan kłamać i udawać niewiniątka. Pan mówi tyle o tej prawdzie, a sam teraz kłamie, że odpowiedzialność za sytuację finansową ponoszą poprzednicy. Cóż... gdyby Wisła była wyżej w tabeli, gdyby grała o MP w poprzednim sezonie(a moim zdaniem mogła), to byśmy teraz inaczej rozmawiali i o kryzysie i o sytuacji kadrowo - finansowej.
Niestety, w tym klubie tolerowane są brednie, nawet największe, a klub daje na to przyzwolenie. Jeszcze jest to publikacja tak nierzetelna i tak subiektywna, że można zadać pytanie - ile razy jeszcze Pan Bednarz wyjdzie i nas okłamie?!
|
Za mocne! APOEL to też jego wina.
Wy tak na serio piszecie bo ja cały czas mam nadzieje, że to była ironia.
Zobacz na którym miejscu była w tabeli Wisła w momencie przyjścia Bednarza i powiedz mi czemu niby twierdzisz, że jakby on nie przyszedł to zrobilibyśmy lepszy wynik na koniec sezonu?