Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19611
Stary 15.10.2012, 14:08
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pisałem akurat o pisowskim pośle, ale to też równie debilne jak cała ta tuskowa przemiana z liberała na zwolennika interwencjonizmu państwowego. Koniec świata.
Wyraziłeś zdziwienie że moglibyśmy korzystać z amerykańskiego gazu. Biorąc pod uwagę jego cenę, twoje zachowanie można tłumaczyć tylko wasalizmem wobec Rosji. Chyba że masz inne wyjaśnienie dlaczego powinniśmy płacić za gaz 500 $ zamiast 50$.
Hej Nasz TS !!