emj10 napisał(a):

|
Pisałem akurat o pisowskim pośle, ale to też równie debilne jak cała ta tuskowa przemiana z liberała na zwolennika interwencjonizmu państwowego. Koniec świata.
|
Wyraziłeś zdziwienie że moglibyśmy korzystać z amerykańskiego gazu. Biorąc pod uwagę jego cenę, twoje zachowanie można tłumaczyć tylko wasalizmem wobec Rosji. Chyba że masz inne wyjaśnienie dlaczego powinniśmy płacić za gaz 500 $ zamiast 50$.