Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60443
Stary 15.10.2012, 13:54
"klub ma o wiele niższy i dopasowany do możliwości budżet, choć ciągle jest on daleki od ideału, w którym przychody przynajmniej równoważą wydatki"
Hah ale ubaw... Ale tak na serio, pomyślcie sobie czy właściciel Man City mając wydatki równe zyskowi osignął by taki sukces, nie da się zarabiać na klubie, pan Bednarz jest i będzie imbecylem. Żeby coś zyskać trzeba włozyć jak na lokacie.
Wydatki = Zysk - to nie jest możliwe...
Niech mi pan Bednarz wskaże który sezon miał w = z
Jeśli się kogoś takiego czyta to szlak trafia
Ostatnio edytowane przez syryls : 15.10.2012 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując