emj10 napisał(a):

Po co wrzucać badziewie z wypocinami kolesia, który nie wie co mówi? Gaz amerykański w Polsce
|
A dlaczego nie? Skoro jest 5 razy tańszy niż rosyjski?
Cytat:
Potwierdziły się przewidywania analityków Bank of America Merrill Lynch ze stycznia 2012r., że cena gazu ziemnego spadnie do 2 $ za milion BTU, czyli do ok. 71 $ za 1000 m3.
http://online.wsj.com/article/SB1000...896262468.html
11 kwietnia 2012 r. ceny spotowe gazu (Henry Hub) spadły do 1,91 $ za milion BTU, czyli do ok. 68 $ za 1000 m3.
|
Kto tu drogi emj nie wie co mówi?