Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19609
Stary 15.10.2012, 13:54
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Po co wrzucać badziewie z wypocinami kolesia, który nie wie co mówi? Gaz amerykański w Polsce
A dlaczego nie? Skoro jest 5 razy tańszy niż rosyjski?

Cytat:
Potwierdziły się przewidywania analityków Bank of America Merrill Lynch ze stycznia 2012r., że cena gazu ziemnego spadnie do 2 $ za milion BTU, czyli do ok. 71 $ za 1000 m3.

http://online.wsj.com/article/SB1000...896262468.html



11 kwietnia 2012 r. ceny spotowe gazu (Henry Hub) spadły do 1,91 $ za milion BTU, czyli do ok. 68 $ za 1000 m3.
Kto tu drogi emj nie wie co mówi?
Hej Nasz TS !!