Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60439
Stary 15.10.2012, 13:11
Chyba bossa zdenerwowała ta cała nagonka na jego osobę i nakazał Bednarzowi powiedzieć kilka słów kibicom.
Bednarza ma wiele racji ale jednak przesadził, wspomina coś o mistrzostwie młodej ekstraklasy za jego kadencji zapominając, że sukces ten mierzy się nie wynikach lecz zawodnikach którzy staną się zawodnikami pierwszej drużyn Wisły Kraków. Nie wiem czy z tamtego składu gra ktoś chociaż w ekstraklasie ?

Rozumiem go gdy chce usprawiedliwić transfer Jirasak bo nie był aż tak słaby jak wielu opisywał, natomiast nie był transfer który można sobie przypisywać jako sukces.

Mnie jednak jakoś mało optymistycznie nastraja słowa typu: "Prezes chce żeby Wisła nadal istniała"
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.10.2012 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując