Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 15.10.2012, 13:01
fialo napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od wszystkiego, to pierwszy raz czytałem tak dogłębny i poważny wywiad na oficjalnej (zawierający liczby, ukrywane fakty itd.). Przeważnie w naszym klubie wszystko było dokładnie ukrywane pod oficjalnymi formułkami.
a czego sie spodziewasz jak Bednarz sam sobie zadawal pytania i na n ie odpowiadal , taki wywiad to ja pier... jak ma jaja to niech da wywiad na powaznie np.weszlaka czy skwk

tyle w temacie - Bednarz bierz swoje zabawki , Sikorskiego,Fredriksena,Quito i wypier....
Odpowiedz cytując