Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60438
Stary 15.10.2012, 12:38
Nic w tym wywiadzie nie ma, zero konkretów. Bednarz nie do końca czuje coś poza wydatkami. Wyniki go zaskakują, decyzja Probierza 'wszystkich' zaskakuje - przecież miał fantastyczne warunki pracy. Mitoman mówiący językiem dyplomaty.

Cymes:
"Jestem wiceprezesem Wisły i to jest moja drużyna, więc nawet gdy ją oceniam źle, nadal jestem po jej stronie. "

To jest zdrowe ?

Jacek, mniej mitomanii. Po pierwsze to nie Twoja drużyna. Po drugie ocenę drużyny zostaw lepszym lub kompetentniejszym czyli trenerowi. Po trzecie - przeoczyłeś to co trapi trenera a chcesz drużynę przez jego ramie oceniać? Odstaw to co bierzesz.

P.S.
"klub ma o wiele niższy i dopasowany do możliwości budżet, choć ciągle jest on daleki od ideału, w którym przychody przynajmniej równoważą wydatki"

Chodzi o możliwości Cupiała czy drużyny?
Odpowiedz cytując