|
Miga napisał artykuł sponsorowany na polecenie swoich kolegów z TWSD, którzy od dawna wychwalają pod niebiosa Valckxa. Pokazanie Bednarza w złym świetle powoduje że ktoś kto nie zna prawdy i wierzy ślepo różnym manipulatorom stwierdzi, że Bednarz odpowiada za transfery zawodników z zagranicy zarabiających powyżej 300 tys. euro, którzy spowodowali, że Wisła jest w tym miejscu, gdzie jest.
Bednarz jest fatalny (każdy to powie), ale od niektórych ulubieńców forum jest tak lepszy. Dajmy na to transfer Jovanovicia - 650 tys. euro + wysokie zarobki, a gra wcale nie lepiej od darmowego i niezbyt dobrego Burligi. Coś bardzo podobnego do transferu sławnego i wielokrotnie wypominanego Jirsaka.
Dla mnie transfery Jaliensa, Lameya, Nuneza, Ilieva, Genkowa, czy Jovanovicia są bardzo nieudane. Tak samo jak Bednarzowe: Łobodziński, Garguła, Matusiak, czy Jirsak. W sensie te bardziej kosztowne.
Ale oczywiście Cupiał jest zły, bo znowu nie chciał dać kilku milionów euro na transfery, które w ostatnim okresie w zdecydowanej większości okazały się bardzo złe (era V&M&B). Cupiałowi się nie dziwię, że nie chce dawać na kolejne transfery. W końcu został wykorzystany przez Holendrów i Basałaja, a im wcześniej zaufał.
Bednarza przynajmniej jest stać na powiedzenie kilku słów. Basałaj, czy Valckx do tej pory niczego nie skomentowali i na 99% tego nie zrobią na temat bardzo wysokich transferów/zarobków.
Ostatnio edytowane przez wortski : 15.10.2012 o godz. 12:28.
|