Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
26335
15.10.2012, 10:52
Poszukuje jakiejś hali do futsalu w okolicach Grzegórzek/Czyżyn. Zdaję się na Waszą pomoc
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek