rafaltwsd napisał(a):

|
Tez zastanawialem sie nad tym czy komorowski nie bylby lepszy na Lo, ja bym to widział tak ze piszczek na prawej czesto bys sie podłanczal a z tyłu bysmy zostawali 3 takich srodkowych obroncow, z drugiej strony raczej zbyt duzo to nie bedziemy atakowac i trzeba liczyc na kontry. MOze jednak Komorowski byl by pewniejszy w defensywie bo jakos Wawrzyniak nie daje nam bezpieczenstwa
|
Właśnie nie mogę zrozumieć tego dlaczego Komorowski, w defensywie pewniejszy i grający na co dzień bardzo dobrze w silnej europejskiej lidze jest stawiany przez Fornalika zdecydowanie poniżej notorycznie popełniającego błędy Wawrzyniaka...Nawet nie dostał szansy rozegrania przynajmniej 45 minut na tej pozycji, abyśmy się mogli przekonać jak wyglądałaby jego gra tutaj.