Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 14.10.2012, 23:40
Ale to jak myślą działacze w polskich klubach obrazuje ultimatum, które rzekomo otrzymał Hajto. Ma w meczu z Nami i Amicą nie przegrać (coś tak mi się obiło o uszy). No, a Jagiellonii mecze ogląda się w miarę przyjemnie.
Odpowiedz cytując