Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 14.10.2012, 22:17
palikot napisał(a):Wyświetl post

Wiesz ale to jest dziwne, na Eintracht przychodzi 55 tyś ludzi, jak grają o utrzymanie, na Glasgow Rangers w 4 lidze 50 tyś.
Czemu nikt w tym kraju, w tym klubie, na tym forum nie chce wpaść na to dlaczego tak jest? Tylko ja to muszę wiedzieć
Widzę, że nie zrozumiałeś ironii, polecam zapoznać się z sytuacją w lidze niemieckiej.
Odpowiedz cytując