Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
8818
14.10.2012, 21:31
Jak byłem w sobote to nie było kolejek. Aż byłem zdziwiony, że przy takich cenach tak małe zainteresowanie jest( Tak wiem jak teraz Wisła gra)
Kotwajca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kotwajca
Znajdź inne posty napisane przez Kotwajca