Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8817
Stary 14.10.2012, 21:30
Jak byłem w sobote to nie było kolejek. Aż byłem zdziwiony, że przy takich cenach tak małe zainteresowanie jest( Tak wiem jak teraz Wisła gra)
Odpowiedz cytując