|
Tez zastanawialem sie nad tym czy komorowski nie bylby lepszy na Lo, ja bym to widział tak ze piszczek na prawej czesto bys sie podłanczal a z tyłu bysmy zostawali 3 takich srodkowych obroncow, z drugiej strony raczej zbyt duzo to nie bedziemy atakowac i trzeba liczyc na kontry. MOze jednak Komorowski byl by pewniejszy w defensywie bo jakos Wawrzyniak nie daje nam bezpieczenstwa
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|