|
Jedyna szsnsa to kontratak, myślę że gdyby był Peszko czy Błaszczykowski mielibyśmy zapewnioną jakość jeśli chodzi o szybkość, natomiast Wszołek czy Sobota to jednak nie są typowi sprinterzy, Grosicki będzie jak ryba w wodzie, kiedy Anglicy zostawią dużo miejsca na ich połowie. Obawiam się że Obraniak prócz SFG będzie wogóle niepotrzebny no chyba że do zagrywania prostopadłych piłek. Środek pola czyli Krychowiak i pewnie Borysiuk, jeśli chodzi o tego pierwszego to w tej chwili jestem o niego spokojny, w moim odczuciu dawno nie mieliśmy tak dobrego młodego ŚP, natomiast drugi jeśli trafi na dobry dzień to może trafi coś z daleka byle leciało w bramkę, Ci dwaj 2 DP niech nie uczestniczą w ofensywie, bo praktycznie każdy nasz atak pozycjny to szansa na kontrę ze strony Lennona, Welbecka czy Ronneya. Środek obrony powinien dać radę, obojętnie to zagra Glik czy Francuz, PO też, obawiam się o Wawrzyniaka, przecież on będzie ogrywany jak dziecko... Mimo to mamy szanse na 3 pkt, przy dobrej taktyce i dniu konia zawodników
|